KIERMASZ KSIĄŻKI – ODDAJ, WYMIEŃ, SPRZEDAJ

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji promującej postawy proekologiczne.
Kiermasz książki w wydaniu SP 5 w Zgierzu, to przestrzeń dla wszystkich, którzy pragną zagłębić się w idei zero waste,
a przy okazji oddać, wymienić lub sprzedać zalegające w domu książki.

Akcja odbędzie się 26.11.2022 w godz. 10:00 – 16:00, na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Zgierzu,
ul. 1 Maja 63 – parter, sala gimnastyczna.

*Chcąc oddać, wymienić lub sprzedać swoje książki, należy przed wyznaczonym terminem kiermaszu skontaktować się
z koordynatorem akcji, a także zapoznać się z regulaminem.
Koordynator Emilia Pieścik 693321000

*Chcąc zostać sponsorem imprezy lub chcąc włączyć się w organizację akcji prosimy skontaktować się z koordynatorem – Paulina Marszałek 516139798 do dnia 31.10.2022r.

W programie m.in.:

– Uroczyste otwarcie imprezy w towarzystwie pisarki i autorki bajek dla dzieci i książek dla dorosłych Pani Barbary Kaszyńskiej.

– Prezentacja „ulicznej biblioteczki”, która zagości przy Szkole już na stałe.

– Koncerty zespołów muzycznych i indywidualnych wokalistów.

– Warsztaty rękodzieła.

– Kawiarnia.

– Animacje dla dzieci.

– Stoisko z eko kosmetykami.