Godziny pracy w roku szkolnym 2023/2024
Dzwonki
- 7.05 – 7.50
- 8.00 – 8.45
- 8.50 – 9.35
- 9.45 – 10.30
- 10.40 – 11.25
- 11.40 – 12.25
- 12.40 – 13.25
- 13.40 – 14.25
- 14.30 – 15.15
- 15.20 – 16.05
Świetlica szkolna
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 16.30
klasy I – świetlica
klasy II – sala
klasy III – sala
Psycholog szkolny – J. Olejniczak
poniedziałek – 8.45 – 13.15
wtorek – 8.45 – 12.30
środa – 8.45 – 13.45
czwartek – 8.00 – 12.30
piątek – 8.00 – 12.30
Pedagog szkolny – E. Karolak
poniedziałek – 7.00 – 13.45
wtorek – 8.00 – 13.45
środa – 8.00 – 13.45
czwartek – 7.00 – 10.45
piątek – 7.00 – 10.00
Pedagog specjalny – K. Latosiewicz
poniedziałek – 8.00 – 15.15
wtorek – 8.00 – 8.45
środa – 8.55 – 9.40
czwartek – 8.00 – 12.25, 13.35 – 14.20
piątek – 8.55 – 11.30, 12.35 – 13.20
Logopeda – M. Rubacha
poniedziałek – 11.30 – 14.30
wtorek – 8.00 – 9.00
środa – 10.30 – 11.30, 12.30 – 16.00
czwartek – 8.00 – 9.00
piątek – 10.30 – 14.00
Biblioteka szkolna
poniedziałek – 8.00 – 15.00
wtorek – 8.00 – 15.00
środa – 8.00 – 15.30
czwartek – 8.00 – 15.00
piątek – 8.00 – 15.03
Pielęgniarka
poniedziałek – 8.00 – 14.00
wtorek – 8.00 – 14.00
środa – 8.00 – 14.00
czwartek – 8.00 – 14.00
piątek – 8.00 – 14.00
Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
Lp | Nazwisko i imię | dzień, godzina, miejsce |
1 | Skulimowska – Wilk Julita | – |
2 | Cłapa Elżbieta | – |
3 | Bartczak Dorota | środa 10.35-11.40, pokój nauczycielski |
4 | Barylska Anna | czwartek 7.15-8.00, kantorek w-f |
5 | Barylski Krzysztof | środa 7.15-8.00, kantorek w-f |
6 | Bogus – Jawor Dorota | poniedziałek 10.40-11.25, pokój nauczycielski |
7 | Boruta Katarzyna | – |
8 | Broniewska Renatta | |
9 | Ciechańska Małgorzata | wtorek 9.45-10.30, pokój nauczycielski |
10 | Dobrowolska Joanna | czwartek10.40-11.25, pokój nauczycielski |
11 | Górniak Dorota | środa 9.00-10.30, świetlica |
12 | Jarzębińska Anna | czwartek 12.00-13.00, świetlica |
13 | Kalinowski Andrzej | wtorek 10.40-11.25, pokój nauczycielski |
14 | Kalinowska Marcelina | wtorek 8.50-9.35, pokój nauczycielski |
15 | Kałużna Karolina | środa 11.40-12.25, świetlica |
16 | Karolak Edyta | środa 9.40-10.30, gabinet pedagoga |
17 | Kaźmierczak Krzysztof | wtorek 11.50-12.35, pokój nauczycielski |
18 | Kaźmierczak Paulina | czwartek 8.50-9.35, pokój nauczycielski |
19 | Kosmalska Milena | wtorek 9.30-10.30, świetlica |
20 | Kowalczyk Piotr | poniedziałek 7.05-7.50, sala 13 |
21 | Kubacka Katarzyna | poniedziałek 9.45-10.30, pokój nauczycielski |
22 | Kubera Marlena | poniedziałek10.40-11.25, pokój nauczycielski |
23 | Kulig Joanna | poniedziałek 10.45-11.30, biblioteka |
24 | Latosiewicz Kamil | wtorek 8.40-9.40, gabinet pedagoga specjalnego |
25 | Majchrzak Rafał | wtorek 7.15-8.00, kantorek w-f |
26 | Marszałek Paulina | poniedziałek 9.00-10.00, świetlica |
27 | Mazurkiewicz Izabela | piątek 7.15-8.00, sala 11 |
28 | Migowska Emilia | wtorek 12.40-13.25, zaplecze sali 15 |
29 | Olejniczak Joanna | piątek 8.45-9.30, gabinet psychologa |
30 | Pawlicka Ewelina | środa 12.40-13.25, pokój nauczycielski |
31 | Pietrasiak Patryk | piątek 9.45-10.30, kantorek w-f |
32 | Polczyńska -Kurowska Krzysztofa | piątek 10.40-11.25, pokój nauczycielski |
33 | Pruszak Alina | czwartek 9.50-10.35, pokój nauczycielski |
34 | Przybylska Joanna | wtorek 9.50-10.35, pokój nauczycielski |
35 | Rogowska Klaudia | – |
36 | Rubacha Marta | środa 9.50-10.40, gabinet logopedy |
37 | Rzeżniczak Izabela | poniedziałek 13.40-14.25, pokój nauczycielski |
38 | Rzeżniczak Michał | środa 9.50-10.40, pokój nauczycielski |
39 | Sikorska Dorota | – |
40 | Stolarski Łukasz | poniedziałek 15.15-16.00, pokój nauczycielski |
41 | Szymczak Agnieszka | piątek 14.35-15.10, pokój nauczycielski |
42 | Tobis Justyna | czwartek 9.45-10.30, pokój nauczycielski |
43 | Wiśniewska Aneta | czwartek 9.45-10.30, pokój nauczycielski |
44 | Zamojska Magdalena | – |
45 | Zapart-Pawlak Agnieszka | |
46 | Kindela- Olczak Anna | urlop dla poratowania zdrowia |
47 | Pieścik Emilia | długotrwałe zwolnienie |